Úskalí sexu na prvním rande. Je to od ženy chyba?

Před několika lety byl sex na prvním rade tabu. Ti co jej prožili, byli považování za promiskuitní typy, za zvrhlé či dokonce méně inteligentní. Ovšem dnešní doba je značně pokročilá a proto sex na prvním rande pro mnohé už není takovou překážkou. Podle psychologů je tohle pravidlo totiž už dávno mimo. Sex na prvním rande tak už nemusí být chybou, ba naopak! V dnešní době je prý velmi důležité odhalit, zda si s partnerem budete v sexu rozumět, co nejdříve.

V americké redakci časopisu Cosmopolitan, vytvořili dokonce rozsáhlý článek. Podle článku tak ten, co se vyspí se svým protějškem na prvním rande, není "ten špatný". Naopak prý je chytrý, protože tak odhalí ihned přednosti v posteli svého partnera. A zjistíte, zda vám to klape v sexu či nikoliv. Je údajně přežitek čekat na druhé či třetí rande. V moderním světě, toto údajně nemá vůbec místo. No, nevím.

Pokud prý funguje chemie, z pohledu muže je jedno, zda sex bude hned na prvním rande či nikoliv. Podle některých je velmi důležité si sexuální kompatibilitu vytvořit co nejdříve. K tomu právě může sloužit sex na prvním rande.

Ovšem zase to není tak, že do postele musíte jít hned na prvním rande. Je to prý čistě o pocitech obou dvou. Výše zmíněné výroky spíše chtějí ukázat, že rozhodně nění špatné se na prvním rande s protějšekm vyspat, pokud to oba dva tak cítíte. Ovšem není to pokyn, tak a odteď budou všichni povinně na prvním rande spolu spát.

Záleží čistě na vás. Vy musíte cítit, kdy je ta správná chvíle. Zda ihned, nebo třeba po měsíci schůzek. Obvykle se uvádí, že sex probíhá na třetí až páté schůzce. Poté co se více poznáte. Je to, ale velmi individuální, velmi.

Taky, kdo vám zaručí, že to váš mužský protějšek na vás nehraje. Kdo vám zaručí, že vás nechce jen dostat do postele, užít si a pak sbohem a šáteček. A taky, když uvážíme, kolikrát jdete na nějaké první rande či první schůzku...No číslo sexuálních partnerů, by u někoho bylo jistě velmi vysoké.

Určitě, ale dnešní doba mění pohled na sex na prvním rande. Není to už tak puritánské jako kdysi, kdy to odsuzovali takřka všichni. Asi devadesát procent lidí tvrdila, že ti co se vyspí spolu na prvním rande, jsou prostě "ti špatní". Dnes to už vůbec neplatí. Zkrátka lidé by měli dělat především to, co sami chtějí. Mnohým lidem, kteří spolu na prvním rande spali, to vydrželo a klape jim to dodnes. A mnohým, kteří se sexem čekali nějakou dobu, se vztah rozpadl. Samozřejmě je také plno těch, kterým vztah po společném sexu na prvním rande nevyšel a těm, co si počkali, to klape dodnes. Zkrátka není přesně stanoveno, kdy se s protějškem vyspat. Ať uděláte cokoliv, váš vztah to může a nemusí ovlivnit.

Hlavně se nenechejte k ničemu přemluvit, zvyklat. Jste sebevědomá žena, a jen vy přesně víte, co chcete a jedině to také dělejte. Nikdo vám nemže k ničemu nutit či donutit.

468x60.png

další články