Trápí vás poruchy erekce? Víme, co vám pomůže získat zpět mužskou sílu

Poruchy erekce během svého života zaznamená většina mužů. Jakmile začnou přibývat roky, nejenže zdraví není takové, jako dříve, ale ani sexuální libido. Společně se stářím přirozeně přicházejí i problémy s erekcí. Studie lékařů jasně ukazují, že poruchy erekce se objevují u mužů nejčastěji od 40 let života, ale není to pravidlo. Dnes poruchami erekce mohou trpět i mladí a zdraví muži okolo 20 let, problémy jsou často spojeny s psychickými problémy, vypětím a stresem.

Poruchy erekce jsou dnes častější než dříve, může za to mimo jiné i náš styl života, kvalita našeho života a samozřejmě i životního prostředí. Velký vliv má jídlo a látky v něm obsažené, především různé pesticidy, které přímo ovlivňují i naši potenci.

Kdy je vhodná léčba poruchy erekce?

Rozhodně si nemyslete, že jakmile u sebe začnete pozorovat poruchy erekce, je vše ztraceno. Zdravotní péče je dnes na takové úrovni, že si poradí také s tímto intimním problémem. Léčba poruchy erekce nemusí být ani složitá, nákladná nebo dlouhá. Vhodné ale je nejdříve vědět, zda opravdu trpíte poruchami erekce. Diagnostikovat problémy s erekcí vám může samozřejmě lékař, ale zkuste si nejdříve pravdivě zodpovědět následující otázky.

  • Cítíte během sexu, že váš penis postupně slábne a neudržíte pevnou erekci jako na začátku?
  • Máte problém se čas od času vzrušit, nevzrušují vás stejné erotické podněty jako dřív?
  • Během sexu dochází k úplnému ochabnutí penisu, že není možné dalšího průniku?
  • Erekce vydrží jen krátce?
  • Partnerka už necítí takovou rozkoš jako dříve?

Pokud jste na následující otázky odpověděli alespoň jednou „ano“, pravděpodobně byste měli alespoň zbystřit, protože se může také u vás jednat o poruchy erekce. Nemusíte hned vyhledávat léky na erekci, to není nutné. Měli byste se ale pozorovat a pokud se budou problémy prohlubovat, navštívit odborníka. Mezitím ale můžete změnit životní styl, například začít cvičit – dobrá fyzička a pravidelné cvičení slouží jako podpora erekce, a to díky lepšímu průtoku krve.

Přírodní doplňky stravy pro silnější erekci

Ne vždy je nutné léčit poruchy erekce pomocí chemických látek, především takzvaného sildenafilu, který slouží k okamžitému ztopoření penisu. Existuje i mnoho produktů na podporu erekce a správnou funkci penisu, které jsou ryze přírodního charakteru a volně prodejné. Jedním z těchto přípravků na poruchy erekce je také Zerex, který slibuje extra tvrdou erekci už do 60 minut od požití tablety. Dále zvyšuje sexuální výkonnost a prodlužuje sex. Podívejte se na zajímavé Zerex zkušenosti uživatelů, kteří ho vyzkoušeli.

468x60.png

další články