Tajemství, které by vám muži měli před sexem přiznat

Když s vámi muž chce spát, chová se k vám velmi mile a nejlépe jak jen dovede. To je jasná známka toho, že se s vámi chce vyspat, že o vás stojí. Ovšem, říká vše na rovinu, tak jak to je? Samozřejmě, že ne. Koneckonců, ani vy neříkáte úplně vše a narovinu, jsou věci, které si zkrátka necháte na později nebo přímo pro sebe. Ovšem, jsou věci, hlavně co se sexu týče, které by, jste o sobě navzájem měli vědět. A muži obvykle nebývají ti, kteří hned všechno narovinu řeknou, i když by rozhodně měli. Zde je několik mužských tajemství, které vám neřeknou, ale přesto by asi měli.

1. POHLAVNÍ CHOROBA

Ano, každému se to asi může stát, že od svého partnera může chytit pohlavní chorobu. V životě asi každý udělal nějakou tu hloupost, takže váš partner není první ani poslední. Důležité však je, aby vám tohle před prvním milováním přiznal. Není ani od věci to, že si spolu necháte udělat testy. Takhle zjistíte a potvrdíte si, že jste oba dva zdraví a milování tak pro vás bude daleko víc, příjemnější.

2. JEN SEX

I tohle se může stát, jsou takoví muži, kteří chtějí jen sex a na vážný vztah se zkrátka necítí. Dobré je to ženě dopředu říci a seznámit ji s tímto faktem. Ženy totiž obvykle počítají po pár schůzkách s tím, že spolu tak nějak chodíte. Proto je lepší rovnou ženě říci, že nehledáte trvalý a dlouhodobý vztah, ale že zkrátka chcete jen sex. Nemusí to nutně znamenat to, že takového muže žena odmítne. Hlavně je dobré, že ví na čem je a co má očekávat. Zkrátka jednejte férově a správně.

3. ZÁLIBA V NATÁČENÍ

Tak tohle by, jste měly stoprocentně vědět. Pokud má váš protějšek zálibu v natáčení vašich milostných hrátek, měla, by, jste to vědět a každopádně s tím také souhlasit. Nejhorší je, když muž vaše hrátky nahraje bez vašeho vědomí. Navíc pozor na natáčení a focení intimních chvilek a intimních fotek. Nikdy nevíte, jak vám vztah dopadne a poté může zhrzený přítel ve snaze se vám pomstít fotky nebo video vyvěsit na internet. A asi nikdo nechce, aby vás při intimních radovánkách viděli ostatní a zejména vaše rodina a vaši přátelé.

4. NENOSÍ OCHRANU

To je specialitka většiny mužů. Je to laciný a průhledný trik. Jasně, bez kondomu je to lepší, to asi uznává každý. Ovšem pokud partnera ještě tak dobře neznáte? Nevíte o něm nic a, proto je dobré vždy raději použít kondom. Spoléhají tak na to, že zkrátka nenosí ochranu a čeká až do poslední chvíle, jestli si žena kondom vyžádá či nikoliv. Proto je dobré nespoléhat se na chlapa a nosit kondom raději při sobě.

5. PŘIZNAT JAKÉ CHOUTKY MÁTE V OBLIBĚ

Je asi jasné, že každý má různé choutky. Je proto dobré si říci dopředu, co přesně od této chvíle očekáváte. Někdo má rád divočinu, někdo je na romantiku, někoho lákají pouta, jiného dlouhá a něžná předehra. Je lepší si dopředu říci co a jak, než aby, jste skončili tak, že nic neřeknete a ten, kdo chce něžnou předehru, se setká s někým, kdo to rád divoké.

6. SPAL S NĚKÝM Z VAŠEHO OKOLÍ

V dnešní době to není až tak neobvyklé, zvláště pokud máte stejný okruh přátel, či se nějak znáte. Určitě, by vám to však měl říci, protože je asi docela šok, když se poté, co se s mužem vyspíte, že spal s vaší kamarádkou, sestrou a podobně. Lepší je, vědět to dopředu a mít tak možnost rozhodnout se. Nemusí to být příjemné úplně všem ženám.

468x60.png

další články