Sexualita chlapa se na jaře mění!

Zvýší se frekvence nehodovosti, protože muži budou mít oči na sukních a ne na silnici. Chlap začne dělat plno nevysvětlitelných věcí.

Sexuologové hovoří o pseudo období páření. Jaro jednoduše zahraje silnou symfonii na mužskou sexualitu. Ale není vždy pravda, že se jeho aktivita probudí i ve vaší ložnici.

Nové obzory

Už od chvíle, kdy vymění zimní gumy za letní, čekají příval krásných nohou na cestě. Pohled, zda letmý dotyk s opačným pohlavím může vyvolávat velmi silné vzrušení. Za vše je zodpovědné slunce, které intenzivně nastartuje produkci hormonů štěstí. V tomto stavu kopíruje mužský mozek několik promile. Žije v permanentním vytržení. Mimochodem biologové považují jaře za nejideálnější období na otěhotnění. Muži totiž od přírody dostávají chutě po milostném spojení. A opakovat se to bude navěky. Můžete řešit, že dívá po jiných, nebo jeho libido zužitkujete.

Opatrně s ním

Problém je, že muži se málokdy zvýší aktivita ke stabilní partnerce. Právě biologie může za to, že na jaře jsou muži sexuálně nejaktivnější, ale někde v jejich genomu se probouzí poslání rozšiřovat rod a spojit ho s množstvím žen. Tento fakt je podle sexuologů doprovázen i jistou vlnou agrese a reprezentace dominance. Proto právě na jaře stoupá i počet znásilnění. Pokud si všimnete, že muži zase začínají utíkat oči, mnohem lepší alternativa je připravit mu něco lahodné pro domácí použití. Protože sexualita s agresí málokdy končí bez hádky, zvláště pokud jde o rozdílné názory.

Výměna rolí

Nenechte chlapa utápět se v obdivováni. Klidně jděte do toho naplno i vy. Řekněte, který chlap se líbí vám. Co byste ráda zkusili s tím svalovcem, co sedí na terase naproti. Muž automaticky načechrá peří a potom doma, když spojíte své touhy v jedno tělo, sousedé si budou muset držet lustr.

Otevřete si mysl

Muži se na jaře začnou více hýbat. Souvisí to s vyplavováním stresového hormonu, který vytlačuje testosteron. Jeho aktivita se zvýší a rovněž snění o pevných prsou, atraktivních rozkroku a polohách. Je sice pravdou, že doma nikdo není prorokem a jaro přihrává na atraktivitě hlavně cizím ženám, muž vždy zároveň upřednostní cestu lehčí kořisti. Z tohoto třeba těžit, pokud chcete z jeho nového sexuálního přílivu využít co nejvíce a zároveň mu nedat důvod na zálety. Nekritizuje jeho chování naopak podpořte ho, zeptejte se, co by s cizí ženou rád dělal, nekritizujte před ním ty, které ho očividně okouzlily, ale ukažte, že jste na tom lépe. Vyměňte spodní prádlo za atraktivnější. Pozorujte, co ho baví, protože na jaře je ochoten mnohem více náchylný prozradit tajné touhy. Uvidíte, že pokud ho doma potká sexuální štěstí, jiné jen vybičovat sexualitu, kterou vás potěší. A to se vyplatí.

468x60.png

další články