Jaké jsou typy milenek?

Najít si partnera je pořád těžší a těžší. Navíc v dnešní přetechnizované době je těžké najít si partnera. Často tak nacházíme partnery na místech, která dobře známe. Ovšem mnoho žen se stane milenkami. Některé dobrovolně a vědomě, jiné zpočátku nedobrovolně, ale jsou tak zamilované, že s tím nedokáží nic dělat, jiné zcela nevědomky. Poslední typ je asi jeden z nejhorších, najdete si partnera, který je vám sympatický, kterého máte rádi a bum, on je ženatý.

Milenky obvykle jsou označovány za zlatokopky. Ne vždy je tomu však tak. Milenky jsou zkrátka ženy, které představují a naplňují mužovi tajné sny a přání. Už dávno vymizel pojem toho, že milenka musí být vždy blond, mít míry 90-60-90 a být málem modelka. Milenka je zkrátka ta, která vám odvádí partnera či manžela od rodinného krbu či rodinného stolu. Manžel s vámi a dětmi nejde do divadla, protože musí být údajně dlouho v práci. Místo práce však vezme milenku někam do vzdálenější restaurace, kde je nízké riziko, že je nikdo nepotká a nepozná. Častěji však končí na hotelu či v bytě milenky. A umíte si představit, že karty rozhodně nehrají.

Musi vyhledávají milenky většinou kvůli tomu, že jim doma něco chybí. Chtějí něco jiného, než to co mají doma. Doma vidí manželku, která chodí do práce, stará se o celou domácnost, vaří, nakupuje, stará se o děti. Nedivte se, že bývá často unavená, nevrlá či zkrátka brzo zapadne do postele a jednoduše usne. Zato milenka je většinou mladší, z práce nechodí často unavená, nestará se o nikoho jiného, než sama o sebe, její jednopokojový byt je uklizený za chvíli, navíc když je v něm sama, moc nepořádku nevyprodukuje.

Některé milenky se skutečně zamilují a pak jsou dvě situace. Buď donutí partnera, aby odešel od manželky a žil s ní, nebo se snaží partnera donutit z odchodu od manželky, ale ten se raději rozejde s ní, než aby opouštěl teplo a pohodlí rodinného krbu.

Muži, kteří odejdou od manželky, občas svého odchodu litují. Zvláště je-li milenka mladá, je mezi vámi větší vškový rozdíl. Mladé holky obvykle neumí nebo nechtějí vařit, chtějí se jen bavit, užívat si. Úklid jim nic moc neříká, žehlit chlapovi košile je pod jejch úroveň a vařit sobotní a nedělní jídla typu svíčková, rajská, knedlo vepřo zelo a podobně jim vůbec nic neříká. Co s takovou milenkou? Chlap brzy zjišťuje, že u manželky mu bylo mnohem lépe, měl čisté a vyžehlené prádlo, doma bylo uklizeno, o děti postaráno, uvařeno, zkrátka měl vše na co si vzpoměl. nyní, když přivede ke své milence děti, ona jen obrací oči nebo si s nimi nerozumí. Často jí také mohou děti bojkotovat a dělat jí naschvály, což k dobré atmosféře taky nepřispívá.

U druhého typu, kdy chlap opustí milenku a ne, manželku dochází, pokud je milenka zamilovaná, často k zhrzené reakci. Milenka může manželce vše říct, nebo může alespoň svému bývalému milenci vyhrožovat, že pokud se k ní nevrátí, tak vše manželce řekne. No v tomto případě, babo raď. Žena, která je zhrzena obvykle dělá věci, které nejsou až tak úplně standartní. Může to manželce říct a čekat, že vás žena opustí a vy se pak vrátíte k milence a, nebo jen vyhrožuje naplano.

Pokud možno nejideálnější je vůbec si milenku nehledat a nic si nezačínat s nikým, pokud máte doma manželku. Může to skončit velkým průšvihem a také zjištěním, že jste třeba v životě ztratili něco, co bylo to nejdůležitější a nejcennější.

468x60.png

další články