Jak úspěšně zakončit rande aneb sex na jednu noc

Přiznejme si to. Příležitost, že prožijete sex na jednu noc, je v mnoha případech skrytou motivací Vaší účasti na mnoha společenských událostech jako jsou večírky, oslavy nebo (cizí) svatby. I ta nejmizivější šance, že se Vám podaří získat sexy společnost, která se s Vámi bude oddávat Vaší nejoblíbenější fyzické aktivitě, Vás nutí vyrazit do ulic večer co večer.

Uspějete však ve chvíli, kdy k sobě domů poprvé přivedete ženu, kterou jste nikdy před tím neviděli a dost možná nikdy neuvidíte znovu?  Aby tedy všechna ta vaše snaha nevyšla vniveč, přinášíme průvodce úspěšným sexem na jednu noc.

Čistota půl sexu

Jedna z velmi důležitých fází sexu na jednu noc vlastně začíná ještě dávno před tím, než vůbec vyrazíte na lov. Dopřejte si opravdu důkladnou očistu v koupelně a pečlivě se vydrhněte. Nezapomeňte na žádný záhyb či zákoutí. Věřte, ženy mají na tohle vyvinutý šestý smysl a dokážou to ocenit. A když už budete v tom, nezapomeňte dopřát čistící kůru i Vaší koupelně, toaletě a kuchyni.

Cestou k Vám domů

Jednu věc je nutno vyjasnit. Jestli žijete se spolubydlícími nebo (Ano, i to se může stát, ekonomická situace není veselá.) s rodiči, pečlivě zvažte Vaše vyhlídky. Možná by nakonec bylo lepší nechat se odvést do jejího „chambre séparé“. Vaším cílem je přeci dát průchod všem těm utajovaným divokým pudům. Nebo si snad myslíte, že uděláte dojem, když na ni budete vášnivě sykat, abyste nikoho neprobudili?

Jak už bylo zmíněno výše, čistota je základem všeho. Tedy nejen ta osobní, ale i vašeho bytu. Nemusíme snad zdůrazňovat důležitost úklidu před odchodem. Není snad nic horšího než chvíle, kdy dáma vašeho srdce sleduje, jak ve zmatku pobíháte po pokoji a snažíte se zamaskovat různé defekty, abyste se nakonec pokusili skrýt přetékající odpadkový koš v myčce nádobí. Zároveň bychom chtěli letmo zmínit ženskou oblibu čistého povlečení. Prostě nám v tomhle bodě věřte.

Dále se ujistěte, že doma máte nějaký alkohol pro případ, že by uvolnění, které si vytvoříte na večírku, cestou začne vyprchávat. Nemyslíme tím ale pochopitelně pivo. Mějte po ruce kvalitní červené víno či ingredience na základní koktejly, např. gin s tonikem atd.

Operační prostor

Předem si dobře rozmyslete, kam s ní budete manévrovat. To poslední co byste chtěli, je skončit na gauči jako špatně rozehraný tetris. Zvolte tedy prostorné dějiště, kde si vzájemně nebudete překážet. Ze zkušeností doporučujeme místa jako je např. postel, polštáři vystlaná podlaha nebo i jídelní stůl.

Bezpečnostní kontrola

Tohle prostě moderní gentleman 21. století přeskočit nemůže. Za všech okolností použijte ochranu. Nejen kvůli riziku nechtěného rodičovství, protože v tomhle se osvětové publikace opravdu nemýlí. Nenechte se tedy uchlácholit její pilulkou.

Připravte si svou malou krabičku někde poblíž, tak aby byla vždy po ruce na příhodných místech. Nebudete tedy muset po tmě bloudit po místnosti s mlhavou představou o jejich posledním známém pobytu a riskovat zničení tak pracně budované nálady. Vždy spoléhejte na Vaši vlastní zásobu kondomů. Ano, pravda, mnoho prozíravých žen je také často mívá při sobě, ale uvědomte si, že zodpovědnost je na vaší straně. Zkrátka pokud nemáte po ruce Váš vlastní kondom, sex si nezasloužíte.

Na závěr

S nejvyšší pravděpodobností Vám bude oběma jasné, že se jedná o jednorázovou záležitost bez skrytých podmínek. Jistě, je zde určitá šance, že navážete spojení, ze kterého by se mohlo později něco vyvinout, jenže to jaksi není v zadání. Uvažování nad tímto tématem na chvíli odložte. Stejně tak odložte přímé ohlášení, že po vyvrcholení považujete celou událost za definitivně uzavřenou. Jednoduše nechte věci volně plynout a nekažte sobě ani jí výsledný dojem. Spíše se zaměřte na to, abyste si vše dobře zapamatovali, pokuste se zachytit v myšlenkách její obraz, který Vám v šedém stáří bude působit radost. Ale rozhodně tím nemyslíme, že byste měli k ránu sahat po fotoaparátu, to by ji mohlo poněkud vyděsit.

468x60.png

další články