Jak na frigiditu? Afrodisiaky

Frigidita neboli absence chuti na sex je dokonce považována za nemoc. Nicméně některé výzkumy hovoří o tom, že to takto být vůbec nemusí. Může se jednat jen o absenci zkušeností, přemíru stresu nebo nedostatek jistých látek v těle. Frigidnímu člověku obvykle nevadí, že je frigidním. Problém nastává v momentě, kdy jeho partnerovi nevyhovuje frekvence milostných hrátek. To je pak velký problém. Jak se ho vyvarovat?

Partner se smíří s nedostatkem sexu

Toto bývá nejběžnějším a ze strany frigidního jedince nejžádanějším řešením, ačkoliv ne tím nejlepším. Frustrace partnera může vést k neshodám, podrážděnosti, nevěře a rozchodu. Důsledky nebávají ideální.

Nalezení orgasmu a příklon k afrodisiakům

Samotná afrodisiaka frigiditu nikdy nevyléčí. Takto to opravdu nefunguje. Přesněji řečeno – v rámci tohoto řešení není frigidita vůbec nemoc a ani problém. Uvádí se, že až 50% žen není schopných dosáhnout orgasmu. Pokud jim sex nepřináší orgasmus a větší radost, je pochopitelné, že si jej neužívají. Řešení spočívá v nalezení orgasmu.

Dotazníkovým šetřením vědci odhalili, že naprostá většina žen, které nejsou schopny dosáhnout orgasmu, nikdy neonanovala. Léčba tedy spočívá v přijmutí onanie jako něčeho zdravého správného. Pomocí onanie žena poznává své vlastní tělo a v naprosté většině se jen tak naučí dosáhnout orgasmu. Pak je již mnohem snadnější jej dosáhnout s partnerem.

Dalším krokem je zvýšení libida a k tomu dopomáhají právě afrodisiaka.

Afrodisiaka

Nemusíte se bát, že by bylo nutné vyhazovat tísíce korun a polykat pilulky. Afrodisiaka jsou skryta i mezi běžnými potravinami. Přírodními afrodisiaky jsou například celer, petržel, chilli, ginkgo a mnoho dalších. Pokud člověk alespoň trochu rád vaří, je možné zařídit si pravidelný přísun afrodiziak, což způsobí nárůst libida. To samo o sobě nestačí, ale v kombinaci s nalezením orgasmu a radosti z objevování vlastního těla již nic nebrání tomu naplno užívat života.

Mimo přírodní afrodiziaka existují samozřejmě i doplňky stravy a léčiva, nicméně ty samy o sobě nic nezmohou. Afrodisiaka pouze umocňují chuť na sex a vylepšují jeho prožitek. Chuť na sex ale vytvářet neumí ani španělské mušky.
468x60.png

další články