Jak být co nejlepší milenkou, při prvním sexu s novým mužem

Samozřejmě když máte nový vztah, je to všechno krásné, nové, mnohdy jiné. V břiše vám lítají motýlci, moc ho chcete vidět pořád a neustále. V novém vztahu je všechno poprvé. První rande v novém vztahu, první pusa v novém vztahu, první polibek v novém vztahu a také první milování v novém vztahu. I na to jednou dojde. Samozřejmě před prvním sexem jste trošku nervózní, nevíte co od muže čekat. Jaké má asi zkušenosti? Je dost zkušený? Budu mu stačit? Bude se mu to se mnou líbit? Otázky se noří a noří a vy jste nervózní a v napětí. Budete se divit, ale také muže sužuje nejistota a obavy, stejně jako vás. Máme pro vás šest doporučení, jak být co nejlepší a první sex s novým mužem si užít.

1. CHÁPAVOST

První sex, jak už bylo výše zmíněno je stres nejen pro vás, ale také pro něj. Narozdíl od mužů však my ženy, máme velkou výhodu a to tu, že dokážeme zamaskovat svou nervozitu. Muž jí však až tak úplně zamaskovat nemůže. Penis je neomylným barometrem úzkosti, nervozity, stresu. To se může projevit předčasnou ejakulací a, nebo nedostatečnou erekcí. I když se muž moc snaží, zabránit tomu zcela zabránit. Proto muž potřebuje vedle sebe ženu, která bude chápavá. Která to nebude brát osobně a nebude z této malé indispozice dělat vědu. Taková žena, která muže políbí, obejme ho a téma hovoru převede umně někam jinam, to je přesně ta žena. Pokud se muži vysmějete, budete naštvaná a podobně, akorát pocit trapnosti v něm prohloubíte a může to být také konec vztahu, protože muž zkrátka nemusí unést to, že před vámi selhal a vy jste ho odsoudila.

2. NESTYDĚT SE

Zhasnutá světla, zatáhnuté žaluzie, vy nahá a až zcela pod bradu přikrytá peřinou, jen aby partner viděl co nejméně z vašeho těla. Tak to děláte špatně. Muži prý chtějí v posteli a v životě dívku, která se za své tělo nestydí a bere jej takové jaké je. A také, která se před nimi nesnaží nic skrývat a tajit. Máte pár kilo navíc? Trápí vás celulitida? Nelíbí se vám vaše bříško? Každá máme nějaké nedostatky, které se snažíme zamaskovat a skrýt. Na tom nic není, ale lidem, které máte rádi, a do nich patří také partner, se nemusíte stydět ukázat své tělo. Sex si zkrátka více užijete o to víc, když právě ihned při prvním sexu odhodíte zábrany, které máte.

3. ORÁLNÍ SEX

Orální sex patří mezi mužské nejoblíbenější praktiky, to bezesporu. Nejedná se však jenom o potěšení, ale také o jakousi intimitu a důvěru. Pokud se vám však orální sex opravdu moc příčí, nedělejte nic násilím. Ovšem je nutné si o tom s partnerem promluvit. 

4. BUĎTE AKTIVNÍ

Popusťte uzdu své fantazii a vášni. Jděte partnerovi naproti, neležte jen a nečekejte, že muž "oddře" všechnu práci za vás. Pokud je to navíc první sex, muž i žena tápou. Neví, jaká je vaše oblíbená poloha, co máte ráda a co vás vzrušuje. Proto partnerovi ukažte, co se líbí vám, a chtějte, aby i on ukázal vám, co se líbí zase jemu.

468x60.png

další články