Fenomén žen s výrazně mladšími partnery

Pár, kdy muž je výrazně mladší než žena, není již ničím neobvyklým. Řada známých osobností i celebrit tak žije, partnerství jim vydrží třeba i léta a jsou případy, kdy vše dospělo ke svatbě. Do jaké míry tudíž hraje v partnerství roli věk a je to záležitost obecná, nebo existuje určitý typ žen, které si možná jen podvědomě vybírají mladší partnery? Jakou výhodou může být partnerský vztah s mladším mužem?

Nutno ještě dodat, že nejde o žádnou pedofilii. Vše se odehrává za předpokladu, že jsou oba dospělí a v partnerském svazku jsou svobodně a dobrovolně. Obvykle to začíná tím, že ani jeden věk neřeší, nehraje pro něj žádnou významnou roli. Ona se líbí jemu, on ji, jsou si navzájem sympatičtí, a náhle přeskočí jiskra.

Co očekává žena od mladšího muže

Většinou se chce cítit mladistvě, bát atraktivní a trochu se pobavit. Ano, je možné, že dojde i na opravdovou lásku, ale většinou se jedná o volnější vztah, kdy si je žena vědoma faktu, že jednou ten její zajíček prostě odejde. Tím více si pak užívá života s ním, a samozřejmě i nepostradatelného sexu.

Co naopak očekává mladší muž od starší ženy

Těmto mužům se líbí silné, cílevědomé ženy. Je si vědom toho, že ona se umí sama o sebe postarat i zabezpečit a to se mu na ni právě líbí. Vztah, kde je každý svým pánem, kde finance nehrají roli je založen zejména na fyzické přitažlivosti a silném sexuálním poutu. Navíc pokud je muži zhruba dvacet let a sbalí třicítku, rád se s tím i pochlubí, je co obdivovat.

Typ žen, které tíhnou k mladším mužům

Až na nějaké výjimky jsou to ženy, které mají vybudovanou kariéru, umí zabezpečit sebe, případně i svoji rodinu, o vše se zvládnout postarat a jsou finančně nezávislé. Zajíček je pro ně taková líbivá trofej, protože ona si nemusí domů tahat týpka s pleší a pivním panděrem, ale naopak mladého hřebce, jenž si ještě na svém vzhledu zakládá. Pokud už je žena straší např. padesát let, je pro ni ulovení třicátníka ohromným nabitím sebevědomí. Mladý muže je prostě takovým příjemným kořením života. Některé ženy si dokonce i podvědomě vybírají mladší muže. Takové prý mají strach z manželství i pevných závazků a tíhnou k mužům, kteří jim nabízí lásku teď a tady, bez předpokladu brzkého plánování budoucnosti.

Proč je dobré mít zajíčka

Ženy, které mají mladšího partnera o několik let (i desítek let!), spojuje jedna věc – jsou atraktivní. Nemusí být krásné, ale rozhodně mají šmrnc. Pečují o své dokonalé tělo s úžasnými ženskými křivkami, umí se oblékat, líčit, upravovat a prostě ví, jak zaujmout muže. Většinou jsou i rádo středem pozornosti. Žena, která má mladšího partnera moc dobře ví, že nemládne, ale potřebuje fyzický věk razantně zamaskovat. Nutí je to o sebe pečovat a tak získávají na obdivu i u jiných.

468x60.png

další články